Aktywne filtry

Espadryle to buty, które stały się dość mocno popularne w ostatnim czasie i niezwykle chętnie i często są kupowane przez bardzo wiele pań, głównie do stylizacji raczej letnich, ponieważ są to dość delikatne i lekkie buty, przeznaczone do noszenia podczas raczej cieplejszej pogody. Espadryle stały się w ciągu ostatnich kilku lat bardzo modne, stąd też praktycznie każdy, albo chociaż przynajmniej zdecydowana większość z nas ma w swojej kolekcji przynajmniej jedną parę takich butów. Co ciekawe, mimo iż są to buty dość specyficzne w swoim wyglądzie, mogą się one między sobą nawet bardzo sporo różnić, głównie swoją wysokością – wyróżniamy zarówno płaskie espadryle, jak te podwyższane, będące tak właściwie butami na koturnie. Espadryle najczęściej noszone są na co dzień na przykład do pracy, do szkoły, do sklepu, czy też na różne codzienne okazje, ale również świetnie sprawdzają się w przypadku tych bardziej wyjątkowych okazji, na przykład na imprezach. W zależności od konkretnego modelu mogą być na przykład wręcz rewelacyjnym dodatkiem do sukienek, zarówno tych letnich codziennych, jak i tych bardziej eleganckich. Jako iż mamy swobodny wybór co do wysokości, koloru, wzoru oraz konkretnej budowy buta, możemy dobrać odpowiedni model espadryli zgodnie ze swoimi preferencjami oraz gustem.

Dlaczego espadryle stały się aż tak bardzo modne wśród wielu osób?

Espadryle stały się w ostatnich latach praktycznie królami lata, jeśli chodzi o letnie obuwie, bez różnicy, czy mowa tu o płaskich espadrylach, czy też tych podwyższanych. Są one niezwykle uwielbiane przez kobiety w łączeniach z przeróżnymi stylizacjami, zarówno tymi codziennymi, jak i tymi eleganckimi imprezowymi czy bankietowymi. Są to buty raczej delikatne i lekkie w swojej budowie, przez co nadają kobietom bardzo dziewczęcego, również lekkiego i świeżego wyglądu, a co więcej, sprawiają wrażenie przyjemnej i przede wszystkim wygodnej stylizacji. Nie tylko jednak sprawiają one takie wrażenie, gdyż w rzeczywistości również tak właśnie jest. Otóż buty te są zazwyczaj naprawdę niezwykle wygodne, jeśli chodzi o ich noszenie, nawet przez bardzo wiele godzin na co dzień. Mowa tu o butach zarówno o płaskiej podeszwie, jak i o tych o podwyższonej podeszwie. Dzięki tym butom można więc uzyskać bardzo delikatny i elegancki look, lecz zachowując przy tym swoją pełną wygodę. Espadryle występują w wielu różnorodnych modelach kolorystycznych i wielu różnych wzorach do wyboru, a co więcej, mogą się one między sobą różnić nawet dość mocno, jeśli chodzi o budowę buta. Sam but może zarówno w pełni zabudowany, zakrywający całą stopę, jak i otwarty na piętę i palce, bądź też samą piętę. Espadryle zazwyczaj nie mają żadnego zapięcia czy wiązania wokół kostki, choć i takie można oczywiście znaleźć. Ich wybór jest na tyle ogromny, iż z całą pewnością każdy wybierze spośród nich coś dla siebie, co będzie odpowiadało jego gustom i preferencjom.

Do jakich stylizacji pasują espadryle?

Jeśli chodzi o wszelkie łączenia espadryli z różnymi stylizacjami, tak naprawdę możemy je łączyć ze wszystkim. Jako iż wybór wśród tego rodzaju butów jest tak duży, znaleźć możemy wśród różnych modeli espadryli buty zarówno eleganckie, takie do noszenia na co dzień, czy także nawet takie bardziej w stylu sportowym. Wszystko oczywiście zależy od tego, jakie mamy oczekiwania oraz potrzeby co do naszych butów. Espadryle są tak naprawdę rewelacyjną alternatywą na przykład dla zwykłych trampków noszonych na co dzień, letnich klapek zakładanych na chwilę, czy nawet eleganckich wysokich butów, noszonych tylko na specjalne okazje. Świetnie więc będą one pasować w przypadku letnich szortów i delikatnych otwartych bluzeczek, lekkich krótkich bądź też długich letnich spódnic lub sukienek, czy także nawet w przypadku eleganckich sukni zakładanych na imprezy, przyjęcia, biznesowe spotkania, czy nawet na wesele – także własne.

Jakie espadryle wybrać?

Jako iż wybór wśród różnych modeli espadryli jest naprawdę wielki, decydując się na zakup takich butów, możemy mieć naprawdę spory wybór, jeśli chodzi o wybór odpowiedniego modeli dla nas. Otóż zawsze na początku podejmując jakiekolwiek zakupy, powinniśmy przemyśleć swoje własne potrzeby zakupowe oraz nasze oczekiwania względem produktu, a więc musimy ustalić, do czego tak naprawdę są nam potrzebne takie buty, gdzie będziemy w nich chodzić i tym podobne. Dodatkowo także warto wziąć pod uwagę swój budżet, gdyż nie zawsze pozwala on na wybór każdego modelu butów. Niezwykle ważne są również nasze własne preferencje oraz gust, a więc poza praktyczną stroną naszych przyszłych butów, musimy wziąć pod uwagę to, czy nam się one będą po prostu podobać, czy też nie. Sami musimy się czuć dobrze w naszych butach, a więc jest to dość ważne, by nasze buty nam się podobały. Wiele modeli espadryli wyróżnia się charakterystycznym obiciem podeszwy, a dokładniej podeszwa w tych przypadkach bądź też koturn, jeśli mówimy o butach podwyższanych, są dookoła obite sznurkiem, co nadaje charakterystycznego wydźwięku danym butom. Powinniśmy wziąć ten fakt pod uwagę, gdyż niestety nie każdemu z nas podoba się takie rozwiązanie.

Espadryle

Nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło