Mamy 24 produktów.

Pokazano 1-12 z 24 pozycji

Aktywne filtry

Damska torebka, powinna nie tylko dobrze się prezentować, ale równie być pojemna, podręczna, funkcjonalna i co najważniejsze, stanowić modny dodatek, który będzie można używać na co dzień, jak i odświętnie. Ten rodzaj torebki, jest niezwykle przydatny. Ze względu na dość mały rozmiarze oraz nieduże uchwyty, torebeczka świetnie trzyma się w ręce, i spełnia swoją rolę. Potocznie nazywane kopertówkami, torebki do ręki, prócz niedużego rozmiaru, posiadają inną, równie ważną zaletę. Są zapinane na zamek lub guzik, co pozwala bezpiecznie przechowywać najpotrzebniejsze przedmioty, jak telefon, portfel, kosmetyki czy nieduży grzebyk. Kolejna zaleta, to najwyższej jakości materiał, z jakich została uszyta. W zależności od producenta, może być to zamsz czy skóra. Różnią się równie, kolorem, drobnymi dodatkami, które nadają im niepowtarzalnego wyglądu, rodzajem zapięcia, wielkością oraz uchwytami. Niektóre modele, tak zwane kopertówki, najczęściej pozbawione są uchwytów. Są więc nieduże, by swobodnie można było złapać je w rękę. Inne modele, posiadają nieduże rączki, które ułatwiają trzymanie torebeczki. Cześć z nich, jest odpinana, wiec w razie konieczności, może posłużyć jako praktyczna kopertówka.

Torebki do ręki, często posiadają dodatkowe, małe przegródki. Choć nie jest to standardem, coraz częściej znani producenci, decydują się na ich wszycie. Ułatwia to, zachowanie porządku w torebce, oraz zmniejsza ryzyko zagubienia rzeczy, lub ich kradzieży. Choć z pozoru, rozwiązanie to, wydaje się zbędne, kobiety, które korzystały z torebki z szytą przegródką uważają, że są one bardziej praktyczne, komfortowe i bezpieczne. 

W naszej ofercie, znajdują się torebki miękkie, jak i te sztywniejsze, tak zwane kuferki. Każdy rodzaj, uszyty jest z najwyższej jakości materiałów, a wzór oparty jest, na najnowszych trendach modowych co sprawia, że torebka jest nie tylko praktyczna, ale stanowi uzupełnienie kreacji.

Jakie są zalety korzystania z torebki do ręki? 

Jej nie duże rozmiary, pozwalają na łatwe przechowywanie torebki w szafie, czy samochodzie, oraz umieszczenie niezbędnych drobiazgów, w jednym miejscu tak, by zawsze były pod ręką. Torebki, posiadają wszyty zamek, lub inny rodzaj zapięcia, na przykład guzik czy magnetyczne zapięcie, co zapobiega zagubieniu lub kradzieży przedmiotów, a modne kolory i wzory, doskonale pasują do każdego rodzaju ubrania. Takie rozwiązanie, jest z pewnością komfortowe. Kolejną zaletą, jest możliwość doczepienia paska, co umożliwia jej zawieszenie torebeczki na ramieniu.

Do ręki

Nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło